درایسول

ضد تعریق زنانه و مردانه درایسول

در یک پاسخ ساده به این سوال باید گفت : انواع ضد تعریق درایسول هم برای بانوان و هم برای آقایان موثر و قابل استفاده هستند و شما میتوانید بدون در نظر گرفتن جنسیت از محصولات درایسول استفاده کنید!

اگر قصد دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید و با نحوه عملکرد ضد تعریق های درایسول آشنا شوید در ادامه با درایسول همراه باشید.

ضد تعریق درایسول، مناسب برای بانوان و آقایان!

ضد تعریق درایسول، مناسب برای بانوان و آقایان!

اگر شما نیز به طور معمول از مام، دئودورانت، اسپری های خوشبو کننده و … استفاده می کنید، حتما در زمان تهیه این محصولات مدل های زنانه و مردانه این محصولات را مشاهده کرده اید. اما چطور ممکن است که ضد تعریق درایسول بر خلاف محصولات دئودورانت، مام و اسپری های بدن، هم برای بانوان و هم برای آقایان مناسب باشد؟

برای درک بهتر این مسئله بهتر است ابتدا نحوه عملکرد غدد عرق بانوان و آقایان را مورد بررسی قرار دهیم…

درایسول - تعریق در زنان و مردان

آیا تعریق در زنان و مردان متفاوت است؟

بدن انسان به طور میانگین دارای حدود 4 میلیون غده عرق در سراسر پوست است! وظیفه این غدد عرق چه در زنان و چه در مردان کاهش دمای اندام ها در شرایط و مواقع مختلف بود و نوع عملکرد این غدد نیز در زنان و مردان یکسان است.

اما اگر بخواهیم به طور دقیق به بررسی تعریق در زنان و مردان بپردازیم، مشاهده می کنیم که هر دو تعریق شامل مواد : هیدروکسی، متیل هگزانوئیک و متیل سولفانیل هگزان هستند. اما مقادیر، ناحیه و شدت تعریق آن ها در زن و مرد متفاوت است.

جالب است بدانید توده ماهیچه ای، تایپ بدنی، عوامل ژنتیکی و هورمونی، رژیم غذایی و … می توانند نوع تعریق در زنان و مردان را دچار تغییرات کنند!

این تغییرات میتواند شامل : شدت، نوع و بوی عرق، نواحی عرق، مواد تشکیل دهنده عرق و … باشد.

بر خلاف تصورات، مردان به طور طبیعی بیشتر از زنان عرق نمیکنند و در واقع وجود برخی از این عوامل تاثیر گذار است که نوع و شدت تعریق را تحت تاثیر قرار میدهد!

در نتیجه کنترل، درمان، کاهش و یا جلوگیری از تعریق در زنان و مردان متفاوت نیست و به یک صورت قابل اجرا است! به عنوان مثال در سراسر دنیا، هم زنان و هم مردان از روش هایی مانند یونتوفورزیس، میرادرای، بوتاکس و … برای درمان تعریق بیش از حد استفاده می کنند!

درایسول - تعریق در زنان و مردان

ضد تعریق یا دئودورانت؟!

جالب است بدانید دئودورانت ها، شامل طیف گسترده ای از انواع محصولات خوشبو کننده مانند اسپری ها، رول و استیک صابونی زیر بغل و … هستند که صرفا خاصیت جلوگیری از بوی بد عرق و خوشبو کنندگی در ناحیه مورد استفاده را دارا هستند و از تعریق و فعالیت غدد عرق جلوگیری نمی کند!

آشنایی بیشتر با تفاوت های ضد تعریق و دئودورانت

برخلاف دئودورانت ها، ضد تعریق ها معمولا از خود هیچ بویی ندارند و در واقع از تعریق در ناحیه استفاده جلوگیری می کنند!

جلوگیری از تعریق زیر بغل در زنان و مردان

همانطور که گفته شد، نحوه تعریق در زنان و مردان یکسان است، به همین دلیل نحوه جلوگیری و کاهش تعریق در زنان و مردان نیز به یک شکل است.

به عنوان مثال برای جلوگیری از تعریق زیر بغل در زنان و مردان می توان از ضد تعریق زیر بغل درایسول استفاده کرد! و یا میتوان از ضد تعریق کف دست، برای جلوگیری از تعریق کف دست زنان و مردان استفاده کرد!

منبع : MCGILL

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید