درایسول

ضد تعریق

ضد تعریق درایسول بر اساس قدرت اثرگذاری و ناحیه استفاده، دارای سه مدل اکسترا، رگولار و مایلد می باشد. در این مقاله تفاوت استفاده های این سه محصول را شرح می دهیم.

ضد تعریق

ضد تعریق چیست؟

ضد تعریق ها محصولاتی حاوی آلومینیوم کلراید هستند. استفاده از ضد عرق ها از فعالیت غدد عرق جلوگیری می کند. به این معنا که در ناحیه مورد استفاده تعریق اتفاق نمی افتد و در نتیجه بوی بد بدن ایجاد نمی شود. ضد تعریق ها یکی از بهترین روش ها برای مقابله با تعریق بیش از حد یا هایپرهیدروز هستند. این محصولات با مام و اسپری بدن متفاوت هستند.

در مقاله هایپرهیدروز چیست؟ درباره تعریق بیش از حد و روش های مقابله با آن مطالعه کنید.

ضد تعریق زیر بغل و کف دست و پا

ضد تعریق درایسول اکسترا، قوی ترین مدل از ضد عرق های درایسول است که برای استفاده در ناجیه زیر بغل، کف دست و پا و سینه مورد استفاده قرار می گیرد. با یک بار استغاده از این محصول تا 7 روز بدون تعریق و بوی بد بدن خواهید بود.

ضد تعریق زیر بغل

ضد تعریق زیر بغل

درایسول رگولار یک ضد تعریق مناسب برای زیر بغل های حساس و یا لیزر شده است. این محصول برای کنترل تعریق بیش از حد افرادی که لیزر مو های زائد کرده اند و افرادی که پوستی حساس دارند توصییه می شود. با استفاده از رگولار تنها با 2 بار استفاده در هفته می توان از هایپرهیدروز زیر بغل جلوگیری کرد.

ضد تعریق

ضد تعریق صورت و سر و گردن

درایسول مایلد ضد تعریق مناسب برای نواحی حساس است. این محصول برای جلوگیری از تعریق در نواحی صورت، سر، گردن، کشاله ران و … توصیه می شود. با استفاده از مایلد تنها با 2 بار استفاده در هفته می توان از هایپرهیدروز صورت، سر و گردن و نواحی حساس جلوگیری کرد.

منبع : Drysol

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید