درایسول

راهنمای خرید ضد تعریق درایسول

چه ضد تعریقی برای پوست من مناسب تر است؟ برای جلوگیری از نواحی مختلف از کدام ضد عرق استفاده کنم؟ آیا میتوان با ضد تعریق از عرق در ناحیه کف دست و پا و یا نواحی حساس استفاده کرد؟ کدام مدل ضد عرق را تهیه کنیم؟ ضد تعریق درایسول چه تفاوتی با دئودورانت های رایج بازار دارد؟

این ها برخی از سوالات متداولی است که کاربران درایسول در زمان انتخاب مدل ضد عرق از ما پرسیده اند. در این مطلب به راهنمایی و پاسخ دادن به این سوالات متداول پرداختیم تا شما عزیزان با کسب اطلاعات لازم کافی، به سادگی و آسانی ضد تعریق مناسب خود را تهیه و استفاده کنید.

راهنمای خرید ضد تعریق درایسول

در زمان انتخاب و تهیه یک ضد تعریق ممکن است با انواع و اقسام متفاوتی از ضد تعریق ها روبرو باشید؛ در این زمان داشتن اطلاعات کافی درباره انواع متفاوت ضد تعریق ها و مواردی که باید در زمان خرید ضد تعریق به آنها توجه داشته باشید میتواند به تصمیم بهتر و نتیجه گیری بهتر از ضد عرق ها منجر شود.

در ادامه با درایسول همراه باشید…

1. تفاوت ضد تعریق درایسول و اسپری، مام و دئودورانت

تفاوت ضد تعریق ها و دئودورانت ها یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشت. جالب است بدانید که اکثر محصولاتی مانند اسپری خوشبو کننده، استیک های صابونی و رولی و انواع دیگر دئودورانت ها که به اشتباه “ضد تعریق” نامیده می شوند در واقع خاصیت جلوگیری، کاهش و کنترل تعریق را دارا نیستند.

توجه داشته باشید با استفاده از دئودورانت ها، تنها از بوی بد عرق در مدت زمان کوتاهی جلوگیری می شود. اما با استفاده از ضد تعریق درایسول میتوان تعریق در ناحیه استفاده شده را کاهش داد و کنترل کرد و یا به کلی از تعریق در آن ناحیه جلوگیری کرد. در نتیجه با استفاده از ضد عرق درایسول نه عرق می کنید و نه بوی بد عرق به وجود می آید.

ضد تعریق کف دست درایسول

2. استفاده از ضد تعریق ها در نواحی مختلف بدن

بر خلاف دئودورانت ها، اسپری ها و مام ها که تنها در ناحیه زیر بغل قابل استفاده هستند، میتوانید از ضد تعریق مناسب برای جلوگیری از تعریق در نواحی مختلف بدن بهره بگیرید.

به عنوان مثال می توانید در میان مدل های متفاوت درایسول ضد تعریق کف دست، ضد تعریق زیر بغل، ضد تعریق نواحی حساس و حتی ضد تعریق صورت و سر تهیه کنید.

3. در زمان انتخاب نوع پوست خود را در نظر داشته باشید.

ممکن است شما پوستی حساس یا خشک داشته باشید، و یا در نواحی مختلف بدن لیزر موهای زائد انجام داده باشید. در این شرایط ضد تعریق درایسول مدل رگولار برای شما مناسب است.

4. چه کسانی نباید از درایسول استفاده کنند؟

منع مصرف درایسول شامل کودکان زیر 12 سال، زنان باردار و مادران شیرده می باشد. از استفاده از درایسول برای این افراد خودداری کنید.

راهنمای خرید ضد تعریق درایسول

5. سه مدل ضد تعریق درایسول را بررسی کنید

ضد تعریق درایسول بر اساس قدرت و ناحیه قابل استفاده دارای سه مدل : اکسترا(قرمز رنگ)، رگولار(سبز رنگ) و مایلد (آبی رنگ) می باشد که در ادامه هر یک را بررسی می کنیم.

ضد تعریق درایسول مدل اکسترا

اکسترا دارای بالاترین قدرت در میان مدل های درایسول است. این ضد تعریق در نواحی زیر بغل، کف دست و کف پا قابل استفاده است.

ضد تعریق درایسول مدل رگولار

رگولار مدل میانی درایسول است که برای استفاده در نواحی : زیر بغل با پوست حساس، خشک، لیزر شده و نواحی چین خوردگی های پوست قابل استفاده است.

ضد تعریق درایسول مدل مایلد

مایلد، ضد تعریق ملایم درایسول است که برای استفاده در نواحی : زیر بغل با پوست فوق حساس، صورت، سر، گردن، نواحی حساس مانند کشاله ران، چین خوردگی ها(با پوست حساس) مناسب است.

6. داروخانه هایی که درایسول دارند را پیدا کنید

با مراجعه به صفحه داروخانه ها و وارد کردن شهر و قسمتی از آدرس خود می توانید نزدیک ترین داروخانه هایی که درایسول دارند را پیدا کنید و با مراجعه حضوری درایسول را تهیه کنید.

7. با مشاورین درایسول در ارتباط باشید

شما میتوانید با تماس با شماره پشتیبان درایسول و یا از طریق گزینه چت آنلاین در وبسایت درایسول مشاوره رایگان دریافت کنید تا بتوانید دقیق تر به انتخاب و تهیه ضد تعریق مناسب خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید