درایسول

سوالات متداول

درایسول، بر اساس قدرت اثر گذاری و ماندگاری دارای سه مدل اکسترا برای زیر بغل و کف دست و پا، رگولار برای زیر بغل حساس و پوست های حساس یا لیزر شده، و مایلد برای استفاده در نواحی حساس مانند صورت و سر و گردن و کشاله ران می باشد.

استفاده از درایسول بسیار سادست. فقط کافیه قبل از خواب، ناحیه مورد استفاده رو با شوینده های بدون گلیسیرین و چربی بشوئید و کاملاً خشک کنید و سپس از درایسول استفاده کنید. صبح روز بعد ناحیه مورد استفاده رو شست و شو دهید. قبل از استفاده حتما دفترچه راهنمای محصول را مطالعه کنید.

مدت ماندگاری درایسول مدل اکسترا 7 روز و مدل های رگولار و مایلد تا 4 روز می باشد.

توجه داشته باشید که مدت ماندگاری و خشک بودن پوست بسته به شدت تعریق فرد متغیر است.

عدم استفاده صحیح از ضد تعریق درایسول میتواند باعث کاهش اثر بخشی این محصول شود. قبل از استفاده حتما دفترچه راهنمای محصول و یا مقاله چرا درایسول برای من تاثیر نداره؟ را مطالعه کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

نکته مهم در زمان استفاده از ضد تعریق درایسول، تمیز بودن و باز بودن منافذ پوست می باشد. به همین منظور ناحیه استفاده را با شوینده های بدون چربی و یا گلیسیرین شست و شو دهید و به طور کامل خشک کنید. توصیه می شود از شامپو بچه برای شست و شو ناحیه مورد نظر استفاده کنید.

خارش و سوزش در هنگام استفاده از درایسول، میتواند به دلایلی مانند : حساس بودن پوست، پوست لیزر شده، خشک نبودن پوست، استفاده در ناحیه زخم یا ناحیه ای که به تازگی اصلاح یا شیو شده رخ دهد. قبل از استفاده حتما مقاله دلایل سوزش و خارش هنگام استفاده از درایسول را مطالعه کنید.

تعداد دفعات استفاده از درایسول با توجه به شدت تعریق افراد متفاوت است. به طور کلی برای ناحیه زیر بغل می توانید سه بار در هفته اول به صورت یک شب در میان از ضد تعریق درایسول استفاده کنید.

در ناحیه کف دست ها و پا ها، میتوانید در هفته اول چهار یا پنج شب پشت سر هم از درایسول استفاده کنید.

در ناحیه سر و صورت نیز، در هفته اول به صورت یک شب در میان از ضد تعریق استفاده کنید.

نکته : در هفته های بعد هر موقع که تعریق شروع شد ( اثر درایسول از بین رفت) میتوانید یک شب از درایسول استفاده کنید.

با این حال ممکن است شدت تعریق شما کم باشد و در این صورت، تعریق با دفه اول استفاده متوقف شده و نیازی به استفاده بیش از حد نیست.

برای درک بهتر این موضوع دفترچه راهنمای محصول و همچنین این مقاله را مطالعه کنید.

درایسول تا 6 ماه پس از باز کردن پلمپ محصول، قابل استفاده می باشد.

توجه داشته باشید که درایسول حاوی مواد قابل اشتعال است. دور از نور خورشید،گرما و شعله نگه داری کنید. همچنین درایسول را به صورت عمودی نگهداری کنید تا از ریختگی ضد تعریق جلوگیری کنید.

منع مصرف درایسول شامل کودکان زیر 12 سال، زنان باردار و مادران شیرده می باشد.

از استفاده از درایسول برای مادران شیرده و یا زنان باردار خودداری کنید.

منع مصرف درایسول شامل کودکان زیر 12 سال، زنان باردار و مادران شیرده می باشد.

از استفاده از درایسول برای کودکان زیر 12 سال خودداری کنید.

همانطور که در وبسایت Webmd.com و همچنین وبسایت Drugs.com ذکر شده، استفاده از محصولات حاوی آلومینیوم کلراید مشکلی برای سلامت بدن ایجاد نمی کند و این موضوع طبق تحقیقات ثابت شده است.

آلومینیوم کلراید موجود در درایسول به صورت محلول می باشد و در سطح پوست مورد استفاده قرار می گیرد و دارای کمترین میزان جذب از این طریق می باشد.

جذب آلومینیوم کلراید از طریق پوست بسیار کم بوده و استفاده از آن در ضد تعریق و … جای نگرانی ندارد.

خیر. درایسول حاوی اتانول خوراکی می باشد که برای پوست هیچگونه ضرری ندارد.

توجه داشته باشید که در مواردی مانند اگزما و یا حساسیت پوست به اتانول از درایسول استفاده نکنید.

در میان استفاده کنندگان درایسول، هیچ گزارشی از ریزش مو ثبت نشده است.

مدل مایلد، برای استفاده در نواحی حساس مانند صورت، سر و گردن و کشاله ران توصیه می شود.

قبل از استفاده از درایسول از خشک و تمیز بودن اطمینان حاصل کنید تا پوست دچار خارش و یا سوزش نشود. توجه داشته باشید که در نواحی زخم یا آسیب دیدگی پوست از درایسول استفاده نکنید. همچنین بعد از اصلاح یا شیو صورت، از درایسول استفاده نکنید.

همچنین توجه داشته باشید که از درایسول بر روی جوش های فعال استفاده نکنید.

 قبل از استفاده از درایسول حتما دفترچه راهنما و مقاله دلایل سوزش و خارش هنگام استفاده از درایسول را مطالعه کنید.

نکته مهم : در هنگام استفاده از درایسول، به صورت همزمان از مام، دئودورانت یا اسپری های خوشبو کننده استفاده نکنید تا از تداخلات احتمالی جلوگیری شود.

استفاده از مام، دئودورانت و اسپری بدن، روز بعد از استفاده از درایسول و پس از شست و شو و پاک کردن ناحیه مورد استفاده، مشکلی ایجاد نمی کند.

لیزر مو های زائد، باعث نازک و حساس شدن پوست می شود. پوست 50 درصد از افراد پس از انجام دوره لیزر مو های زائد، حساس می شود. این امر باعث حساسیت پوست به درایسول اکسترا (قوی ترین مدل در ضد تعریق های درایسول) می شود. این افراد برای کنترل تعریق یا هایپرهیدروز، باید از مدل های رگولار و یا مایلد استفاده کنند.

برای تشخیص حساس بودن پوست به مدل اکسترا، میتوانید یک بار از اکسترا در ناحیه مورد نظر استفاده کنید، اگر پوست دچار خارش و یا سوزش شدید و اذیت کننده نشد، می توانید از اکسترا استفاده کنید. اما اگر پوست در استفاده اول از درایسول اکسترا، دچار خارش و یا سوزش شدید و اذیت کننده شد، نباید از این مدل استفاده کنید.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید