درایسول

روش های متفاوتی برای درمان تعریق بیش از حد در نواحی مختلف بدن وجود دارد. یکی از روش های مهم و شناخته شده و دائم برای درمان هایپرهیدروز و تعریق زیاد زیر بغل در سطح جهان میرادرای است.

ضد تعریق درایسول - هایپرهیدروز چیست؟

تعریق بیش از حد یا هایپرهیدروز چیه؟

تعریق بیش از حد و یا اختلال هایپرهیدروز اختلالیست که در آن بدن بدون دلیل مشخص شروع به عرق کردن در برخی نواحی میکند. تعریق بیش از حد در نواحی زیر بغل، کف دست و پا، صورت و سر و … می تواند به دلیل هایپرهیدروز رخ دهد. البته لازم به ذکر است که تعریق بیش از حد در همه مواقع به معنای وجود این اختلال نیست و ممکن است به دلایل دیگری نیز رخ دهد.

بهرتین راه کاهش تعریق زیر بغل چیه؟ همچنین روش های درمان تعریق کف دست ها را مطالعه کنید.

میرادرای چطور کار میکنه؟

در وبسیات میرادرای سه مرحله بی حسی، علامت گذاری و درمان ذکر شده است. این دستگاه توسط شرکت Miramar Labs طراحی شده و عملکرد آن به صورت تخریب غدد تعریق زیر بغل با استفاده از انرژی الکترومغناطیسی است.

میرادرای با استفاده از اعمال انرژی بالای الکترومغناطیسی به پوست ناحیه زیر بغل، باعث ایجاد گرمای زیاد و در نتیجه تخریب در اثر گرما غدد تعریق این ناحیه می شود و به این صورت تعریق زیر بغل را متوقف می کند

میرادرای چطور کار میکنه؟

بی حسی برای میرادرای

قبل از شروع فرآیند معمولا ناحیه زیر بغل با تزریق لیدوکایین بی حس می شود تا در زمان درمان دردی احساس نشود.

میرادرای چطور کار میکنه؟

علامت گذاری میرادرای

پس از بی حسی علامت گذاری موقت برای آماده سازی پوست برای انجام فرآیند درمان صورت میگیرد.

میرادرای چطور کار میکنه؟

درمان تعریق با میرادرای

پس از بی حسی و علامت گذاری درمان شروع شده و هر جلسه درمان حدود 1 ساعت یا بیشتر به طول می انجامد. معمولا پس از جلسه اول تعریق قطع می شود ولی پس از 2 الی 3 هفته بعد ممکن است تعریق باز گردد.معمولا در مجموع 3 جلسه درمان صورت می پذیرد.

میرادرای ضرر داره؟

میرادرای در سال 2011 توسط FDA آمریکا و با علامت CE در اروپا برای درمان هایپریدروزیس زیر بغل یا تعریق بیش از حد زیر بغل تایید شد و اکنون در بیش از 50 کشور در سراسر جهان در دسترس است. اما با این حال این تکنیک یک تکنیک نسبتاً جدید است و باید عوارض احتمالی آن مد نظر گرفت.

میرادرای معمولا با تورم، قرمزی و حساسیت در ناحیه زیر بغل همراه است. در برخی موارد نیز ممکن است بی حسی و گزگز ناحیه بالایی بازو رخ دهد و تا بیش از یک ماه ادامه داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که به دلیل تراکم ساختار های عصبی در ناحیه زیر بغل، امکان آسیب برگشت ناپذیر به این ساختار های عصبی وجود دارد.

هزینه میرادرای چقدره؟

میرادرای در مناطق نختلف قیمت های متفاوتی دارد. قیمت فرآیند میرادرای بین 3000 الی 4500 دلار متغییر است.

منبع : Miradry , oversweat

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید