درایسول

ضد تعریق های درایسول

ضد تعریق

ضد عرق ها اکثرا به اشتباه به عنوان محصولاتی نظیر دئودورانت، مام، استیک و اسپری بدن شناخته می شوند. اما باید گفت که ضد تعریق ها با دئودورانت های موجود در بازار کاملا متفاوت هستند.

ضد تعریق ها بر خلاف دئودورانت ها از خود بویی ندارند و باعث ایجاد بوی خوش بدن نمی شوند. یعنی ضد تعریق ها همانطور که از اسمشان پیداست روشی برای جلوگیری و درمان تعریق و فعالیت غدد عرق هستند و با استفاده از این محصولات تعریق بدن در ناحیه مورد استفاده متوقف می شود.

همچنین باید گفت که ضد تعریق ها یکی از بهترین روش های جلوگیری و درمان تعریق بیش از حد در نواحی مختلف نظیر زیر بغل، کف دست، صورت و … هستند.

تعریق

همه انسان ها بدون استثنا عرق می کنند. تعریق بدن یک فعالیت کاملا طبیعی در میان فعالیت های بدن است که در راستای حفظ سلامت بدن رخ می دهد. در زمان هایی که اندام ها به دلایل مختلف گرم می شوند، بدن ما شروع به تعریق می کند تا با این مکانیسم طبیعی بدن را خنک کند.

بسیاری از ما در نواحی مختلف نظیر کف دست و پا، زیر بغل، صورت و سر و گردن بیش از حد عرق می کنیم. اگر چه تعریق امری طبیعی است اما اگر شخص به طور دائم بیش از حد و بی دلیل عرق کند به آن اختلال هایپرهیدروز یا تعریق بیش از حد می گویند.

وقتی که بیش از حد عرق می کنیم به فکر راهکاری برای کاهش و درمان تعریق بیش از حد هستیم. چرا که این تعریق بیش از حد می تواند امری آزار دهنده و مزاحم باشد. ضد تعریق ها یکی از شناخته شده ترین روش ها برای جلوگیری از هایپرهیدروز یا همان تعریق بیش از حد هستند.

انواع ضد تعریق ها

ضد تعریق ها در سطح جهان شناخته شده هستند و کاربرد آن ها فقط شامل ناحیه زیر بغل نمی شود. ضد تعریق ها انواع متفاوتی دارند. ضد تعریق زیر بغل، ضد تعریق کف دست و پا و ضد تعریق صورت نمونه هایی از ضد تعریق ها هستند.

با استفاده از ضد تعریق ها می تواند تعریق بیش از حد در نواحی زیر بغل، کف دست و پا، صورت و … را درمان کرد.

ضد عرق درایسول

درایسول یکی از معتبر ترین ضد عرق ها در سطح جهان است که اصالتا یک برند آمریکایی با بیش از 60 سال سابقه در زمینه تولید محصولات ضد تعریق است. این ضد تعریق با یک بار استفاده تا 7 روز ماندگاری دارد. این به آن معناست که ناحیه مورد استفاده با یک بار استفاده از این ضد عرق، تا 7 روز عرق نمی کند.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید