درایسول

ضد تعریق ها از شناخته شده ترین و موثر ترین روش ها برای مقابله و درمان هایپرهیدروزیس یا تعریق بیش از حد هستند. درایسول برندی آمریکایی با سابقه ای بیشتر از 60 سال در زمینه تولید ضد تعریق ها می باشد.  در این مقاله ضد عرق درایسول با نام مایلد  را به شما معرفی می کنیم.

تعریق صورت

تعریق بیش از حد چیست؟

عرق کردن، یکی از فعالیت های طبیعی برای تامین سلامت بدن انسان به شمار می رود. اما این عمل در مواقعی بیش از حد رخ می دهد و می تواند آزار دهنده باشد.

هایپرهیدروزیس یا تعریق بیش از حد، اختلالی هست که در آن فعالیت غدد عرق بیش از حد نیاز و معمول بدن رخ می دهد. به صورتی که در این اختلال، عرق ارتباطی با قعالیت و یا گرمای بدن در اثر فعالیت فیزیکی ندارد. گفته می شود هایپرهیدروزیس به دلیل نقص غدد عرق در زمان دریافت سیگنال های عصبی برای توقف کار رخ می دهد.

ضد تعریق چیست؟

ضد تعریق ها محصولاتی حاوی آلومینیوم کلراید و با فرمولاسیون خاص می باشند که برای مقابله و درمان موقت هایپرهیدروزیس مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه کار این محصولات با اسپری ها و دئودورانت ها به طور کامل متفاوت می باشد. دئودورانت ها و اسپری های بدن، با عرق بدن ترکیب می شوند و با داشتن رایحه خاص خود، از تولید بوی بدن جلوگیری می کنند اما نحوه کار ضد تعریق ها به صورت غیر فعال کردن غدد عرق در ناحیه مورد استفاده می باشد. یعنی با استفاده از ضد عرق ها، برای مدت زمان مشخصی، عرق تولید نخواهد شد و غدد عرق آن ناحیه غیر فعال می شود، و به سبب همین امر بوی بد بدن که در اثر عرق کردن به وجود می آید، تولید نمی شود.
ضد تعریق صورت و سر

ضد تعریق صورت و سر

یکی از آسان ترین روش های برای مقابله با تعریق صورت، استفاده از ضد تعریق مایلد می باشد. این مدل از ضد عرق های درایسول برای استفاده در نواحی حساس، صورت، سر، گردن و کشاله ران توصیه می شود.

درمان تعریق کشاله ران

ضد تعریق ها روش مناسبی برای درمان تعریق بدن هستند. اما همه ضد تعریق ها، قابل استفاده در نواحی حساس مانند کشاله ران نمی باشند. استفاده از ضد عرق مناسب برای جلوگیری از تعریق در نواحی مختلف بدن، امر بسیار مهمی می باشد.
نحوه استفاده از درایسول

نحوه استفاده از درایسول

برای استفاده از درایسول، تنها کافیست از این ضد عرق، شب قبل از خواب روی پوست خشک و تمیز استفاده کنید و صبح روز بعد پوست را شست و شو دهید.

قبل از استفاده از درایسول حتما دفترچه راهنمای این محصول را مطالعه کنید.

ماندگاری ضد تعریق درایسول

ضد تعریق درایسول مایلد با یک بار استفاده تا 4 روز ماندگاری دارد. به این صورت، تا 4 روز از عرق کردن گردن، سر، صورت و کشاله ران آسوده خواهید بود.

درایسول برای چه کسانی توصیه می شود؟

درایسول برای همه افراد بدون در نظر گرفتن جنسیت توصیه می شود. درایسول مایلد، برای مقابله با تعریق نواحی حساس مانند گردن، سر، صورت و کشاله ران مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین مدل های رگولار برای زیر بغل های حساس و مدل اکسترا برای هایپرهیدروز کف دست و پا، زیر بغل و سینه مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاله درایسول را در drugs.com بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید