درایسول

ضد تعریق درایسول - تعریق نواحی حساس

جلوگیری از تعریق نواحی حساس یا یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد با آن سر و کار دارند.

همانطور که میدانیم برای جلوگیری از عرق در نواحی حساس نمی تواند از محصولات قوی یا از روش های مرسوم استفاده کرد، چرا که این امر میتواند سبب آسیب به پوست و یا سوزش پوست در زمان استفاده از این محصولات و روش ها شود.

در این شرایط، برای جلوگیری از تعریق در نواحی حساس چه باید کرد؟

درایسول - ضد تعریق نواحی حساس

تعریق بیش از حد چیست؟

تعریق بیش از حد یا همان هایپرهیدروزیس چیست؟ هایپرهیدروز اختلالیست که در آن شخص بیش از حد و بدون دلیل مشخص عرق می کند. تعریق بدن در نواحی مختلف در بسیاری از مواقع امری طبیعی است و دلیل عرق کردن متعادل کردن دمای بدن است. اما این تعریق بیش از حد دلیل و قایده ای ندارد و به نام اختلال هایپرهیدروز شناخته می شود.

جلوگیری از عرق در نواحی حساس

عرق بیش از حد می تواند در بسیاری از مواقع باعث کاهش اعتماد به نفس، ایجاد حس ناخوشایند، و یا ایجاد بوی بد بدن شود. در این زمان به فکر راهکار های جلوگیری از تعریق بیش از حد در نواحی مختلف می افتیم.

روش های زیادی برای درمان تعریق بیش از حد یا هایپرهیدروز وجود دارد. در لینک ذکر شده این روش ها را مطالعه کنید.

نکته قابل توجه درباره روش های درمان عرق بیش از حد این است که بسیاری از این روش ها، برای درمان عرق در نواحی حساس مناسب نیستند و باید به دنبال راهکار مناسب برای نواحی حساس باشیم.

به عنوان مثال نمی توان از روش یونتوفورزیس در نواحی کشاله ران، صورت و یا گردن استفاده کرد. چرا که علاوه بر ایجاد سوزش و درد زیاد، این روش ها قابل اجرا در این نواحی نیستند.

درمان تعریق در نواحی حساس

ضد تعریق نواحی حساس

هر ضد تعریقی برای استفاده در ناحیه خاصی تولید و توصیه می شود. ضد تعریق نواحی حساس باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد تا بدون ایجاد هیچ مشکلی، تعریق بیش از حد در نواحی حساس را کنترل و کاهش دهد.

درایسول - ضد تعریق نواحی حساس

ضد تعریق درایسول مایلد

درایسول مایلد ضد تعریق نواحی حساس است و برای نواحی که مدل های قوی تر در آن ها قابل استفاده نیستند توصیه می شود.

ضد تعریق ملایم (مایلد) برای درمان تعریق در نواحی صورت، سر، گردن و نواحی حساس نظیر کشاله ران مورد استفاده قرار می گیرد.

البته ممکن است بسیاری از افراد که هایپرهیدروز هستند در نواحی دیگر نیز عرق کنند. اگر در نواحی دیگر نیز عرق می کنید، حتما به دنبال راهکار هایی برای جلوگیری و درمان عرق کف دست و پا و یا درمان عرق زیر بغل و بوی بد آن بوده اید. روش های زیادی برای درمان تعریق کف دست و پا نظیر ضد تعریق کف دست، بوتاکس و یونتوفورزیس وچود دارد. همچنین برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل می توان از ضد تعریق زیر بغل استفاده کرد و علاوه بر جلوگیری از تعریق، از ایجاد بوی بد بدن نیز جلوگیری کرد.

منبع : healthiline

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

%50 از عواید محصولات درایسول صرف جمع آوری زباله های پلاستیکی از زیستگاه دلفین های خلیج فارس می شود.
با خرید هر محصول می توان تا یک کیلو از زباله های پلاستیکی را از خلیج فارس جمع آوری کرد.
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید